• ساعت : ۲۲:۳۲:۵۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ 
  • تعداد بازدید : 381
امیرحسن مهرزاد مدیرروابط عمومی و ارتباطات سیمان تامین شد

 با حکمی از طرف رضا جمارانیان

امیرحسن مهرزاد مدیرروابط عمومی و ارتباطات سیمان تامین شد

♦️همزمان با روز گرامیداشت روابط عمومی‌ها در نخستین نشست فصلی مدیران روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین، امیرحسن مهرزاد به عنوان مدیر روابط عمومی و ارتباطات این شرکت معرفی شد.

✔مجید وفاپور، معاون امور شرکت‌ها و مجامع هلدینگسیمان تامین در آغاز نخستین نشست فصلی مدیران روابط روابط عمومی شرکت های تابعه ضمن تبریک این روز، با اشاره به اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان‌ها گفت: یکپارچه‌سازی و تجمیع فعالیت‌های روابط عمومی کمک می‌کند، سیاست‌های کلان به طور کامل در بخش روابط عمومی عملی شود.
✔وی با تاکید بر اینکه مدیران روابط عمومی شرکت‌های تابعه باید تسلط خود بر فعالیت دیگر شرکت‌ها را افزایش دهند و از این جهت تصویر مناسبی از هلدینگ داشته و ارائه دهند. معاون امور شرکت ها و مجامع هلدینگ سیمان تامین به جایگاه شامخ روابط عمومی‌ها در عرصه همگرایی و هم افزایی، تاکید کرد و گفت: با توجه به همین جایگاه است که لزوم به‌روز شدن دانش در این حوزه برای کلیه فعالان در این عرصه نمود پیدا می‌کند.
امیرحسن مهرزاد مدیر روابط عمومی و ارتباطات سیمان تامین ضمن بیان جایگاه روابط عمومی‌ها در هلدینگ سیمان و تاکید بر اصل ارتباطات به افزایش روابط سازنده در بین روابط عمومی‌های هلدینگ سیمان تامین تاکید کرد و بهبود به شرایط موجود و رفع مشکلات در این مسیر را سر لوحه فعالیت قرار دادند.
مهرزاد، مدیرروابط عمومی هلدینگ سیمان تامین همچنین به تشریح سیاست‌ها و استراتژی روابط عمومی در هلدینگ سیمان تامین پرداخت.
در ادامه مراسم، پنل آموزش عکاسی توسط رضا رستمی، عکاس وزارت نفت برگزار شد و ضمن آموزش الزامات مقدماتی عکاسی به تمامی سوالات حاضران در نشست نیز پاسخ داده شد.
در پنل بخش دوم پنل آموزشی، میلاد محمدی، روزنامه نگار و سردبیر پایگاه خبری گسترش نیوز در ارتباط با سایبر ژورنالیسم نکات حائز اهمیتی را ارائه داد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0